SR2512JK-07360RL
MFR.Part #
SR2512JK-07360RL
JLCPCB Part #
C876886
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS