SR2512JK-072R7L
MFR.Part #
SR2512JK-072R7L
JLCPCB Part #
C2936614
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS