SR2512JK-072K2L
MFR.Part #
SR2512JK-072K2L
JLCPCB Part #
C876877
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS