SR2512JK-0722KL
MFR.Part #
SR2512JK-0722KL
JLCPCB Part #
C6824118
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS