SR2512JK-071K2L
MFR.Part #
SR2512JK-071K2L
JLCPCB Part #
C723719
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS