SR2512JK-0711RL
MFR.Part #
SR2512JK-0711RL
JLCPCB Part #
C7017188
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS