SR2512FK-7W2R2L
MFR.Part #
SR2512FK-7W2R2L
JLCPCB Part #
C7084156
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS