SR2512FK-0791RL
MFR.Part #
SR2512FK-0791RL
JLCPCB Part #
C20166843
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS