SR2512FK-078K2L
MFR.Part #
SR2512FK-078K2L
JLCPCB Part #
C876839
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS