SR2512FK-07510RL
MFR.Part #
SR2512FK-07510RL
JLCPCB Part #
C20166835
Description
-55℃~+155℃ 1W 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS