SR2512FK-0712RL
MFR.Part #
SR2512FK-0712RL
JLCPCB Part #
C20166809
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS