SR2512FK-0710RL
MFR.Part #
SR2512FK-0710RL
JLCPCB Part #
C20166808
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS