SR2512FK-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512FK-07100KL
JLCPCB Part #
C20166806
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS