SR2010MK-07180RL
MFR.Part #
SR2010MK-07180RL
JLCPCB Part #
C7085045
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS