SR2010KK-07820RL
MFR.Part #
SR2010KK-07820RL
JLCPCB Part #
C4308892
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS