SR2010KK-076K8L
MFR.Part #
SR2010KK-076K8L
JLCPCB Part #
C4194104
Description
-55℃~+155℃ 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS