SR2010KK-0768RL
MFR.Part #
SR2010KK-0768RL
JLCPCB Part #
C4268446
Description
-55℃~+155℃ 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS