SR2010JK-075K6L
MFR.Part #
SR2010JK-075K6L
JLCPCB Part #
C876832
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS