SR2010JK-072R2L
MFR.Part #
SR2010JK-072R2L
JLCPCB Part #
C5901596
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS