SR2010JK-0722RL
MFR.Part #
SR2010JK-0722RL
JLCPCB Part #
C876819
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS