SR2010JK-07120RL
MFR.Part #
SR2010JK-07120RL
JLCPCB Part #
C7016981
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS