SR2010FK-076R8L
MFR.Part #
SR2010FK-076R8L
JLCPCB Part #
C7085034
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS