SR2010FK-0724KL
MFR.Part #
SR2010FK-0724KL
JLCPCB Part #
C4220891
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS