SR2010FK-0715KL
MFR.Part #
SR2010FK-0715KL
JLCPCB Part #
C7085032
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS