SR2010FK-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2010FK-0710RL
JLCPCB Part #
C5760045
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS