SR1218KK-0791RL
MFR.Part #
SR1218KK-0791RL
JLCPCB Part #
C4182914
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS