SR1218KK-0782RL
MFR.Part #
SR1218KK-0782RL
JLCPCB Part #
C2145163
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS