SR1218KK-0782KL
MFR.Part #
SR1218KK-0782KL
JLCPCB Part #
C2145176
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS