SR1218KK-0775RL
MFR.Part #
SR1218KK-0775RL
JLCPCB Part #
C4327929
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS