SR1218KK-0775KL
MFR.Part #
SR1218KK-0775KL
JLCPCB Part #
C2145285
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS