SR1218KK-0768RL
MFR.Part #
SR1218KK-0768RL
JLCPCB Part #
C4226531
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS