SR1218KK-07620RL
MFR.Part #
SR1218KK-07620RL
JLCPCB Part #
C2145136
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 620Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS