SR1218KK-0743RL
MFR.Part #
SR1218KK-0743RL
JLCPCB Part #
C4243921
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS