SR1218KK-07402RL
MFR.Part #
SR1218KK-07402RL
JLCPCB Part #
C4050535
Description
-55℃~+155℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS