SR1218KK-073R6L
MFR.Part #
SR1218KK-073R6L
JLCPCB Part #
C4248955
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS