SR1218KK-0733KL
MFR.Part #
SR1218KK-0733KL
JLCPCB Part #
C2145113
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS