SR1218KK-072K2L
MFR.Part #
SR1218KK-072K2L
JLCPCB Part #
C7369107
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS