SR1218KK-0722RL
MFR.Part #
SR1218KK-0722RL
JLCPCB Part #
C3928474
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS