SR1218KK-071R3L
MFR.Part #
SR1218KK-071R3L
JLCPCB Part #
C2145229
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS