SR1218KK-071K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1218KK-071K8L
JLCPCB Part #
C4009235
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS