SR1218KK-0718KL
MFR.Part #
SR1218KK-0718KL
JLCPCB Part #
C2145214
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS