SR1218KK-0715RL
MFR.Part #
SR1218KK-0715RL
JLCPCB Part #
C2146566
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS