SR1218KK-07130RL
MFR.Part #
SR1218KK-07130RL
JLCPCB Part #
C2146574
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS