SR1218KK-0712KL
MFR.Part #
SR1218KK-0712KL
JLCPCB Part #
C4281658
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS