SR1218KK-0711KL
MFR.Part #
SR1218KK-0711KL
JLCPCB Part #
C2146722
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS