SR1218KK-0710RL
MFR.Part #
SR1218KK-0710RL
JLCPCB Part #
C3942058
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS