SR1218JK-07200RL
MFR.Part #
SR1218JK-07200RL
JLCPCB Part #
C4070894
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS