SR1218JK-0715KL
MFR.Part #
SR1218JK-0715KL
JLCPCB Part #
C2145326
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS