SR1218JK-07100RL
MFR.Part #
SR1218JK-07100RL
JLCPCB Part #
C2145270
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS