SR1210KR-076R8L
MFR.Part #
SR1210KR-076R8L
JLCPCB Part #
C7369099
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS